Money-knights |

סוללים דרך חדשה – חירות פיננסית לפי דרישה!

אתר Money-Knights מתמזג עם אתר שחקן מעו”ף!

Sunday 28 כMar, 2010

מהיום כלל הפרסומים בנושא פיננסים עוברים לאתר שחקן מעו”ף

 

לאחרונה דיברתי על האפשרות לפתוח מחדש  את איזור החברים של האתר ועל כך שאני מתכנן להעלות קורס ראשון שמטרתו להרחיב את רמת הידע הפיננסי-כלכלי של המשתתפים בו. בשבועיים האחרונים קיבלתי מספר גדול של פניות מאנשים שונים שרצו לשריין את מקומם ולהבטיח כי יהיו חלק מאותה קבוצה מצומצמת של אנשים שיזכו להחשף וללמוד את צורת ההשקעה שלי בשוק ההון בכלל ובאגרות חוב בפרט.

בשבוע האחרון לא הועלו תכנים חדשים לאתר ומספר הפניות עלה. התשובה שלי לכל אותם אנשים היתה כי אני נמצא בתהליך מול אתר כלכלי גדול להעברת התכנים דרכו, כעת כבר מותר להגיד כי האתר הינו – אתר שחקן מעו”ף.

אתר שחקן מעו”ף למי שלא מכיר הינו אתר שמובל ע”י הרצון לעזור ובא לתת מענה לצורך של אנשים רבים ללמוד ולהעמיק את ידיעותיהם בנושאים פיננסים-כלכליים ובכך לאפשר לאנשים הנמצאים בו לקחת את גורלם ועתידם הפיננסי בידיהם. מטרה נעלה שאתר Money-Knights היה שותף לה מההתחלה בדרכו שלו.

היתרונות במעבר של הפרסומים מאתר זה לאתר שחקן מעו”ף ברורים ומשרתים את ארבעת הצדדים המעורבים בכך: לקוחות אתר זה שימשיכו להנות מאותו תוכן ואיכות שניתנו להם עד היום, אך במקביל גם מהרבה יותר מזה – שכן הגב הכלכלי ופריסת הידע שאתר שחקן מעוף על כל המשתתפים בו יכול לתת מעניק יתרון ברור. לקוחות אתר שחקן מעוף שיחשפו גם הם לתוכן נוסף וייעודי שעד כה היה מוסתר מעניהם. אתר שחקן מעוף בהרחבת מאגר הידע שעומד מאוחריו ואתר Money-Kinghts (וכותבו – אלון פיאדה) שיהנה מחשיפה גדולה יותר.

בנוסף לכך הציין כי אני אינני היחיד שמצטרף לאתר שחקן מעוף במהלך שממשיך את המהפכה הגדולה ביותר שידע שוק ההון בישראלי זה שנים רבות בחשיפה לידע פיננסי ובהעצמה של יכולת למידה והעמקה של הידע הכלכלי האישי הניתן לפי דרישה וללא עלות ממקור מרוכז ואמין! או כדברי אתר שחקן מעו”ף:

“אתר זה הוקם בסיועו ובמימונו של שחקן מעוף במטרה לתת במה לנו, המשקיעים, בה ניתן לדון בענייני היום הבוערים בבורסות ישראל והעולם. באתר מתבצעת הרשמה והקפדה על כללי דיון נאותים בכדי לאפשר דיונים פוריים, בוגרים ורציניים חסרי השמצות וגידופים. כאן ניתן למצוא, בנוסף לסקירותיו של שחקן מעוף, סקירות פנימיות וחסויות של בתי השקעות, מאמרים, פרשנויות והמלצות של טובי הכותבים. בנוסף, זהו המקום המשמש כטבילת אש בתחום ההשקעות והפיננסים למתחילים שבינינו – ניתן לשאול שאלות, ולקבל כלים ראשוניים אשר בהם תוכלו להיעזר בהיכנסכם לעולם שוק ההון.”

אני מזמין את כל קוראי אתר Money-Knights להמשיך ולעקוב אחרי ולהכיר את עמיתי החדשים באמצעות רישום לאתר שחקן מעו”ף – הרישום לאתר הינו ללא עלות וללא התחייבות…
 
 

כניסות למאמר ממנועי חיפוש:

  • שחקן מעוף
ניתן לשתף או לשלוח במייל כתבה זו באמצעות לחיצה על הכפתורים, או להמשיך לקריאה של הכתבה האחרונה שפורסמה באמצעות לחיצה על הקישור הבא

אנו לאחר החגים ומתקרבים במהירות לשנת 2012, אך רגע לפני, כפי שכבר נכתב בצאט ובפורום באתר שחקן מעוף בשבועיים האחרונים – אני רוצה לעשות סקירה קצרה על מספר ניירות מדוברים.
כמובטח, לאחר תקופת החגים ולמרות העליות שכבר נרשמו יש מספר ניירות שמחירי השוק שלהם עדיין אטרקטיביים, בכתבה זו נסקור כמה מהם. להמשך קריאה לחץ כאן

כתבות נוספות בנושא כתבה זו:

  1. סיכום חודש ראשון באתר שחקן מעוף
  2. קבלת עדכונים פיננסיים – Money-Knights
  3. תאריך הקמה – אתר Money-Knights עלה לאוויר!
הוספת תגובה

התגובה