Money-knights |

סוללים דרך חדשה – חירות פיננסית לפי דרישה!

בניית אתר אינטרנט ללא עלות – חינם!

Tuesday 8 כDec, 2009

הקמת אתר אינטרנט אישי בהוצאה נמוכה ביותר!

לאחרונה קיבלתי מספר פניות רב בנושא הקמת אתרי אינטרנט. אנשים רבים בעלי מוטיבציה, ידע ורצון מעוניינים לפתוח אתר אינטרנט אישי ולחלוק בו מידע או לספק שירות.

הבעיה שעומדת (או יותר נכון חוסמת) את היכולת של מרבית האנשים ונותני השירותים להציע את הידע או השירות שלהם באינטרנט היא – עלות הקמת האתר!

כבר שמעתי על מחירי הקמה של אתר בעל מספר עמודים בעלות התחלתית של מעל לעשרת אלפים ש”ח… אני פה בשביל להגיד – לא עוד, הקמת אתר אישי יכולה להיות זולה ביותר, בעלות שולית ועדיין להראות מקצועית גם כאשר עושים את לבד. תתפלאו אבל פעמים רבות להקים אתר לבד לא רק יחסוך לכם כסף – התוצאה הסופית תיהיה טובה יותר.

הקמת אתר אינטרנט אישי בזמן קצר!

כמו כן הקמת אתר אינטרנט אישי אינה לוקחת זמן ארוך, לאחר שהחלטנו על הקמת אתר אישי ורכשנו כתובת ומקום אחסנון (עלות של פחות ממאה דולר לשנה!), ההקמה של אתר מלא מאפס לא תיקח יותר ממספר שעות! למי שרוצה להקים אתר ללא עלות כלל – הדבר אפשרי גם כן, קבלת כתובת לאתר אישי ואחסנתו יכולים להעשות בחינם בשירותים שונים.החסרונות  בשימוש בשירותים אילוהם: שליטה מעטה יותר על תוכן, עיצוב וזכויות יוצרים, כמו גם (בחלק מהמקרים) יושתלו באתר פרסומות שאינן שלנו,  בגלל שההוצאה ברכישת ובעלות על אתר אישי נמוכה מאוד – ההמלצה הגורפת היא כן לקנות דומיין (כתובת אתר) והוסטיין (אחסנה)!

אפילו יותר מזה – בגלל שהכלים שעומדים לרשותנו היום גדולים ומתוחכמים מאילו שהיו לפני כמה שנים, כל התהליך פשוט ביותר ורובו מבוצע ע”י שימשו בכלים אוטומטיים שנבנו עבורנו ושהשימוש בהם חינם גם הוא.

הקמת אתר אינטרנט אישי אינה דורשת ידע טכני!

 עדכון אתר אינטרנט והוספה אליו זה לא עסק מסובך, אין צורך לדעת שפת תיכנות – הכל נעשה בממשק שדומה/מקביל לממשק של תוכנות הכתיבה הנפוצות כדוגמת word של מיקרוסופט.

כל אחד יכול להקים אתר אינטרנט, כל אחד יכול לעצב את האתר לפי רצונו וכל אחד יכול לנהל אתר אינטרנט, וכל זאת ללא מאמץ מיוחד!

רוצה לדעת עוד? הזן את השם והמייל שלך בתיבה המצורפת ואני השלח לך מספר שיעורים שיעזרו לך בבניית אתר אישי ללא עלות נוספת (מעבר לשירותים הנדרשים). בנוסף בעת ההצטרפות תקבל את המדריך הראשוני לרכישת שירות לאתר. במדריך זה תלמד כיצד לרכוש כל מה שצריך עבור אתר אישי בעלות של פחות ממאה דולר לשנה!

 

כניסות למאמר ממנועי חיפוש:

  • בניית אתר לבד בחינם
  • עלות הקמת אתר אינטרנט
  • בניית אימייל
  • הקמת אתר אינטרנט מחיר
ניתן לשתף או לשלוח במייל כתבה זו באמצעות לחיצה על הכפתורים, או להמשיך לקריאה של הכתבה האחרונה שפורסמה באמצעות לחיצה על הקישור הבא

אנו לאחר החגים ומתקרבים במהירות לשנת 2012, אך רגע לפני, כפי שכבר נכתב בצאט ובפורום באתר שחקן מעוף בשבועיים האחרונים – אני רוצה לעשות סקירה קצרה על מספר ניירות מדוברים.
כמובטח, לאחר תקופת החגים ולמרות העליות שכבר נרשמו יש מספר ניירות שמחירי השוק שלהם עדיין אטרקטיביים, בכתבה זו נסקור כמה מהם. להמשך קריאה לחץ כאן

כתבות נוספות בנושא כתבה זו:

  1. בניית אתר אינטרנט חדש בעלות נמוכה – הסוד להצלחה!
  2. אגח מטיס קפיטל – הודעה בדבר GPM
  3. מטיס קפיטל אגח א – קנייה
  4. פטרו גרופ אגח א – מעקב
  5. אינטרנט זהב אגח א

2 תגובות »

ליאת:

מומלץ בחום . ברגע שמתחילים להתעסק עם זה מופתעים עד כמה זה קל ופשוט

8 בDecember, 2009 | 5:02 pm
נאור וויס:

מאמר טוב מאוד , תכלס יש כל מני מערכות בניית אתרים בארץ , הגדולות זה של לייסביטי וטראפיקמדיה , לדעתי טראפיקמדיה לוקחת בגדול כי המערכת שלהם הכי ידידותית . בהצלחה!

14 בSeptember, 2011 | 12:15 pm
הוספת תגובה

התגובה